Sale wykładowe
1991-2018

27lat

Sale wykładowe

Szkoła Nauki Jazdy ENIGMA posiada dwie sale wykładowe mogące pomieścić po 25 osób na kursach prawa jazdy. Sale są wyposażone we wszystkie potrzebne pomoce naukowe. Sale wykładowe przystosowane do prowadzenia wykładów na kursach nauki jazdy są: komfortowe, dobrze oświetlone i klimatyzowane, oraz przystosowane do szkolenia osób niepełnosprawnych (podjazd dla wózków, winda z automatycznymi drzwiami, poszerzone drzwi wejściowe). W pobliżu sal znajdują się toalety, również przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Na przerwach kursanci Szkoły Nauki Jazdy ENIGMA mają dostęp do darmowej kawy, herbaty, oraz wody. Od czasu do czasu dostarczamy również naszym kursantom darmowe słodkie przekąski z pobliskiej cukierni, tak aby atmosfera na kursie nauki jazdy była przyjemna. Poniżej kilka zdjęć z sal wykładowych do nauki jazdy:

ABC 3683 resize

ABC 3682 resize

ABC 3681 resize

ABC 3684 resize

 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszej galerii dotyczących sal wykładowych do prowadzenia instruktażu teoretycznej nauki na kursach prawa jazdy wszystkich kategorii.


Poniżej prezentujemy krótkie filmy z sali wykładowej Szkoły Nauki Jazdy ENIGMA

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube videoYou need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video